~~ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU~~

  • Nabożeństwo Różańcowe  przez cały październik o godz. 17.15.
  • Nabożeństwo Fatmiskie w poniedziałek (13.X) o godz. 17.15.
  • W czwartek (16.X), w rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na papieża, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczorowej zakończona Apelem Jasnogórskim. W tym dniu ofiary na tacę przeznaczone są na utrzymanie Stolicy Apostolskiej - tzw. świętopietrze.
  • Spotkanie informacyjne dla rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania - w przyszłą niedzielę (19.X) po Mszy św. wieczorowej.
  • Spotkanie Rady Parafialnej w najbliższą niedzielę (19.X) o godz. 19.00.

     więcej w dziale: ogłoszenia parafialne

19.10 - Ogłoszenia duszpasterskie, dział: Ogłoszenia Parafialne

18.10 - Intencje mszalne: Strona Główna

12.10 - Ogłoszenia duszpasterskie, dział: Ogłoszenia Parafialne

11.10 - Intencje mszalne: Strona Główna

05.10 - Ogłoszenia duszpasterskie, dział: Ogłoszenia Parafialne

04.10 - Intencje mszalne: Strona Główna

27.09 - Ogłoszenia duszpasterskie, dział: Ogłoszenia Parafialne

27.09 - Intencje mszalne: Strona Główna

20.09 - Ogłoszenia duszpasterskie, dział: Ogłoszenia Parafialne

20.09 - Intencje mszalne: Strona Główna

20.09 - Zapowiedzi przedślubne: Strona Główna

archiwum


XXIX Niedziela Zwykła – 19 X 2014 r.

        7.00 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

        7.00 – + Stanisław KOŁODZIEJCZYK (25 r.), Anna (7 r.), Władysław (32 r.)

        7.00 – + Ryszard ZAMOJSKI (7 m.)

        9.00 – + Leokadia (2 r.), Bolesław DĄBROWSCY.

        9.00 – + Tadeusz (36 r.), Stanisław, Marianna,

                    ++ WÓJCIKÓW, TOMASZEWSKICH.

        9.00 – + Zofia, Antoni, ++ PIEKOSIÓW, Zygmunt, Alina, ++ z rodziny.

G   10.30 – + Tadeusz STELMACH (16 r.)

G   10.30 – + Aleksander (34 r.), ++ KSIĄŻKÓW.

G   10.30 – + Leszek BOGUSZ (6 r.), Aniela (10 r.), Tadeusz, Bolesław,

                     ++ BARANÓW.

D   10.30 –   

      12.00 –    Zbiorowa.

                1.    Dziękczynna z racji 50 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo,

                       potrzebne łaski i dary Ducha Św.

                       dla Leokadii i Stanisława MUZYKÓW.

                2. + Stanisław OCIESA (20 r.), Genowefa i Aleksander MARZEC.

                3. + Mieczysław (1 r.), Józefa, Antoni, ++ KUCHARSKICH, Janina,

                    + Władysław DZIAK, Kazimierz URBAN.

                4. + Regina HARASIM (1 r.)

                5. + Mieczysław DĘBAŁA (1 r.)

                6. + Kazimiera, Edward, Zbigniew, ++ GRABOWSKICH.

                7. + Artur (31 r.), Janina, Teresa, Stanisław, ++ OLSZOWYCH.

      18.00 – + Eleonora (39 r.), Edward, ++ BESZTAKÓW.

 

Poniedziałek – 20 X 2014 r. ŚW. JANA KANTEGO

        7.00 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

        7.00 – + Czesław, Jadwiga, Helena, Władysław, ++ SZYMAŃSKICH,

                    + Ewa, Władysław, Ryszard, Zenon, ++ KONDRATOWSKICH,

                    + Leszek OGÓREK.

        7.30 – + Michał KROCZ (10 r.)

      18.00 – + Kazimierz STACHYRA (23 r.), Bronisław, Wacław, Rozalia, Zofia,

                     + Maria, Aleksander, Edward, Władysław, Danuta, Adam.

      18.00 – + Janina CIOCZEK (21 r.), Stefan.

      18.00 – + Sławomir SKIBA (9 m.)

 

Wtorek – 21 X 2014 r. BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ

        7.00 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

        7.00 – + Jan (1 r.), Władysław, Marianna, Jan, Władysława, Edward,

                    ++ KUCZYŃSKICH, KAMIŃSKICH, Zofia MALENDOWSKA.

        7.30 – + Jan MOMOT, Lucyna.

        7.30 – + Tadeusz, Hanna STASIAK.

        7.30 –    Dziękczynna za szczęśliwą operację Jasia z prośbą o opiekę M.B.

                       i powrót do zdrowia, oraz o szczęśliwą operację dla Stefana.

      18.00 –    Zbiorowa do św. Antoniego.

 

Środa – 22 X 2014 r. ŚW. JANA PAWŁA II

        7.00 – + Józef Kazimierz PIRÓG (50 r.)

        7.30 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

      18.00 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

                       dla członków Kółka Różańcowego p.w. św. Pawła, ich bliskich,

                       oraz za dusze zmarłych braci.

      18.00 – + Jan KRYŃSKI (r. ur.)

 

Czwartek – 23 X 2014 r.

        7.00 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

        7.00 – + Helena, Józef, ++ z rodziny.

        7.30 –

      18.00 –    O zdrowie dla dziecka.

      18.00 – + Stefania, Franciszek, Antoni, ++ KIRYLUKÓW.

 

Piątek – 24 X 2014 r.

        7.00 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

        7.30 – + Maria (23 r.), ++ STACHULÓW, MARUSZESKICH.

      18.00 – + Zbigniew SOBIESIAK (15 m.)

      18.00 – + Jan MOMOT (r.)

 

Sobota – 25 X 2014 r.

        7.00 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

        7.30 – + Wiktoria, Czesław, ++ GIEREJÓW, SAMCZUKÓW, BOBRUKÓW.

      18.00 – + Mieczysław ŁUKASZYNIN.

      18.00 – + Józef MUSUR (17 r.), Roman, Stanisława.

 

XXX Niedziela Zwykła – 26 X 2014 r.

        7.00 – + Janina MIELNICZUK (greg.)

        7.00 – + Antoni WANARSKI.

        7.00 – + Zbigniew PAPROTA (1 r.), Natalia, Władysław, Katarzyna, Paweł,

                    + Lucjan, Wacław, Wiktoria.

        9.00 – + Janina, Jan (51 r.), Bogdan (4 r.), Franciszek (3 r.), ++ PYTKÓW,

                    + Janina, Stanisław, Andrzej, ++ MICHONIÓW.

        9.00 – + Natalia (10 m.) i Władysław WÓJCIK, Albina PAROL (7 r.)

        9.00 – + Józef PIZOŃ (10 r.)

G   10.30 – + Zygmunt, ++ CICHOSZÓW.

G   10.30 – + Józef BIELECKI (29 r.), Leokadia (25 r.), Janusz, Robert.

D   10.30 –   

      12.00 –    Zbiorowa.

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.

                        dla Marcina ULANOWSKIEGO z racji 29 r. ur. i imienin.

______________________________________________________________

 

_______________________________________________________________

 

 


Wykorzystywanie tekstów oraz zdjęć
bez wiedzy i zgody autorów jest zabronione

 



Ogłoszenia parafialne

Galeria zdjęć

Głos św. Antoniego

Kancelaria parafialna

Sakramenty

Artykuły

Duszpasterze

Kiosk parafialny


 

Adres:
ul. Kasztanowa 1
20-245 Lublin
tel: (81) 747 70 75

Kontakt:antoni.lublin@gmail.com